PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Grupa Polskich Sklepów Passa wchodzi we franczyzę

www.portalspozywczy.pl 16 sierpnia 2012 20:56

Grupa Polskich Sklepów Passa wchodzi we franczyzę

11 sierpnia przy ulicy Dworcowej 11a w Sanoku otwarto nowy sklep ALTA. Jest to już 9 Market Sieci Delikatesów Alta, należącej do grupy polskich sklepów Passa.


Grupa Polskich Sklepów Passa powstała w sierpniu 2011 r. dzięki połączeniu czterech firm z rejonu Podkarpacia FH Alta, Orzech Sp.zo.o., Widamid Sp.zo.o., Womar Food Sp.j. Poprzez integrację, zrzeszone w grupie kapitałowej firmy uzupełniają się, przez co ich współpraca otwiera nowe perspektywy rozwoju.
Obecnie Grupa Polskich Sklepów Passa zrzesza 28 sklepów własnych.
W najbliższym czasie firma planuje kolejne otwarcia sklepów własnych jak również przyłączenie nowych placówek w ramach franczyzy.
W nowo otwartych Delikatesach ALTA zatrudnienie znalazło ponad 40 osób. Powierzchnia sprzedaży wynosi 1,1 tys. mkw. Znajdują się tutaj 4 kasy. 

Sieć Delikatesów Alta zaczęła istnieć na lokalnym rynku w 1982r. Pierwszy sklep powstał w Brzozowie, był to malutki sklepik przemysłowy. Dzisiaj Delikatesy Alta to 9 nowoczesnych obiektów handlowych oferujących artykuły spożywcze, przemysłowe, gospodarstwa domowego oraz kosmetyki.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11517

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane