REKLAMA
REKLAMA

GS w Pieńsku poszukuje najemców do wyremontowanego domu handlowego

Autor: dlahandlu.pl 9 czerwca 2011 12:17

Gminna Spółdzielnia „S. Ch." w Pieńsku (która jest partnerem handlowym sieci Spar) chce wydzierżawić, sprzedać lub utworzyć spółkę z inwestorem zainteresowanym wolnymi powierzchniami w domu hadlowym, który jest właśnością GS.

REKLAMA

Gminna Spółdzielnia „Samopomoc Chłopska" w Pieńsku dysponuje nieruchomościami przygotowanymi i gotowymi do wydzierżawienia w tym także z możliwością ewentualnej modernizacji i adaptacji pod oczekiwania potencjalnych dzierżawców. - Jesteśmy również gotowi do utworzenia z potencjalnymi partnerami spółki kapitałowej, weszlibyśmy do niej aportem - przedmiotem, którego byłby obiekt na bazie, którego zawierano by spółkę i podejmowano wspólną działalność - informuje SPółdzielnia.

W ofercie spółdzielni są trzy nieruchomości. Pierwsza to ok. 530 mkw.  powierzchni I piętra domu handlowego, przy ul. Świerczewskiego 29 w centrum Pieńska. GS planuje przebudowę i zmianę funkcji użytkowej tej części obiektu na dostosowaną do oczekiwań potencjalnych partnerów. - Adaptacji moglibyśmy dokonać własnym staraniem, za środki kredytowe pozyskane na podstawie uzgodnień i umów podpisanych z przyszłymi dzierżawcami, drugi wariant; adaptacja wykonana przez partnera - dzierżawcę, rozliczana w czasie poprzez ekwiwalentne pomniejszenie należnej opłaty za dzierżawę - informuje GS.


Druga nieruchomość to ok. 400 mkw. powierzchni na parterze tego samego domu handlowego. Dotychczas była tam restauracja, lokal jest po niedawnym remoncie kapitalnym, bez wyposażenia.

Natomaist trzecia oferta dotyczy ok. 150 mkw. podpiwniczenia, równiez w tym samym w domu handlowym.

W parterowej części domu handlowego, obok byłej restauracji, znajduje się dobrze prosperujący, o 250 metrów powierzchni sprzedażowej, spożywczy market handlowy.

W oferie znalały się również willa oraz kompleks składowo-magazynowy o powierzchni ponad. 80 arów, przy ul. Batorego 2.

 

  • gsschpiensk 2011-06-30 08:58:08

    Zapraszamy, warto spróbować!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA