Hausman szuka lokali dla sieci Avita

Autor: dlahandlu.pl 3 sierpnia 2010 15:28

Hausman szuka lokali dla sieci Avita

Firma Hausman, która specjalizuje się w wyszukiwaniu lokali dla sieci handlowych nawiązała współpracę z siecią sklepów spożywczych Avita, która działa w południowej i środkowej Polsce i poszukuje lokali handlowych o powierzchni 200 mkw. na terenie województw: małopolskiego, świętokrzyskiego, podkarpackiego, śląskiego i opolskiego.

- Naszymi klientami są sieci handlowe z różnych branż, od sklepów odzieżowych poprzez sieci spożywcze aż po apteki i drogerie. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na  zlecenie wyszukiwania lokalizacji wyspecjalizowanym firmom na zasadzie outsorsingu. Ograniczają w ten sposób koszty zatrudnienia przedstawicieli ds. rozwoju sieci i płacą tylko za efekt w postaci zdobytej lokalizacji - mówi Michał Bogaczewicz z firmy Hausman.

Hausman ma umowy na wyszukiwanie lokalizacji z firmami: SNC - siecią dyskontowych sklepów odzieżowych, Puri-Pharma z Warszawy,
tworzącą sieć aptek, firmą MEBLO HURT, z Lublina która rozwija sieć sklepów meblowych. Wykonuje również zgłoszenia lokalizacji dla drogerii Shlecker i sieci sklepów odzieżowych Pepco.

HAUSMAN działa od 2006r. i specjalizuje się w usługach związanych z wyszukiwaniem lokalizacji na rynku nieruchomości i lokali użytkowych dla sieci handlowych.

Sieć Avita zrzesza ponad 170 placówek i działa od sierpnia 2005 roku jako kooperatywa wlaściciela krakowskiej sieci sklepów Avita oraz sieci detalistów Nasze Sklepy.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane