REKLAMA
REKLAMA

Hurtownia Pini Polonia z halą na toruńskiej giełdzie

Autor: dlahandlu.pl 11 sierpnia 2016 10:55

26 lipca br. na Toruńskiej Giełdzie przy Towarowej została otwarta została hurtownia mięs i wędlin Pini Polonia Sp. z o.o.

REKLAMA

Hurtownia, która będzie czynna od poniedziałku do piątku od 03.00 do 11.00, a w soboty od 03.00 do 09.00, dysponuje szerokim wachlarzem wędlin, szynek, pieczeni oraz różnych gatunków mięs.

Toruńska Giełda przy Towarowej jest częścią spółki miejskiej Urbitor Sp. z o.o., której jednym z głównych zadań jest kompleksowe organizowanie rynku hurtowego artykułami rolno-spożywczymi, artykułami przemysłowymi w Toruniu i jego okolicach. Od momentu powstania w 1991 roku priorytetem TGT było stwarzanie naszym kontrahentom optymalnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej i osiągania maksymalnych zysków w tym zakresie.

Na obszarze 4,3 ha znajduje się 130 pawilonów o łącznej powierzchni handlowej ponad 0,92 ha. Obecnie na Toruńskiej Giełdzie przy Towarowej funkcjonuje ponad 100 dzierżawców i najemców, a dodatkowo na wydzielonej części placu prowadzony jest handel świeżymi owocami i warzywami bezpośrednio z samochodów przez okolicznych producentów rolnych.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA