PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Ibes chce rozwijać sieć Rast. Będzie otwierał sklepy własne, jaki i w systemie franczyzowym

Autor: www.dlahandlu.pl 23 listopada 2012 11:19

Ibes chce rozwijać sieć Rast. Będzie otwierał sklepy własne, jaki i w systemie franczyzowym

Rzeszowska spółka Ibes - nowy właściciel olsztyńskiej sieci Rast - zamierza dalej rozwijać się w województwie warmińsko-mazurskim. Firma chce otwierać kolejne sklepy w systemie sklepów własnych oraz w systemie franczyzowym.

Ibes jest operatorem regionalnych supermarketów spożywczych działających pod marką Rast. Aktualnie prowadzi działalność handlową w 7 supermarketach w Olsztynie, pozycjonowanych jako sklepy osiedlowe. Spółka posiada własną piekarnię, która zaopatruje wszystkie sklepy sieci.

Jak już pisaliśmy, Bomi w zakresie przejścia sklepów do formatu franczyzowego pod markami BOMI i RAST w rejonie warmińsko - mazurskiem zawarła jedną kompleksową umowę na łącznie 11 placówek w Olsztynie i drugą na dwa lokale własne w Olsztynie i Mrągowie z firmą Instal- REM Eksport Sp. z o.o. (obecnie Ibes). W zakresie rejonu pomorskiego zostały zawarte trzy umowy franczyzowe z firmą Delta Pomorze, a w regione mazowieckim została złożona oferta na zawarcie umowy z firmą AGS Sp. z o.o. na dwie lokalizacje

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane