REKLAMA
REKLAMA

Kerdos Group niewypłacalne - składa wniosek o upadłość

Autor: www.dlahandlu.pl 14 listopada 2015 10:32

Kerdos Group niewypłacalne - składa wniosek o upadłość Kamil Kliniewski, prezes zarządu Kerdos Group SA

Zarząd Kerdos Group stwierdził zaistnienie stanu niewypłacalności spółki w rozumieniu przepisów ustawy prawo upadłościowe i naprawcze, a co za tym idzie, konieczności złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości obejmującej likwidację majątku 13 listopada.

REKLAMA

Decyzja zarządu związana jest przede wszystkim ze skierowaniem do spółki przez ING Bank Śląski wezwania do uregulowania zaległych płatności spółki Dayli Polska wynikających z umowy wieloproduktowej, za które to zobowiązania Kerdos odpowiada jako poręczyciel. Wezwanie zostało skierowane do spółki dnia 30 października i zaopatrzone było w 5-dniowy termin płatności. Dodatkowo, w dniu 10 listopada 2015 r. minął termin wymagalności zapłaty faktury VAT wystawionej dla Kerdos przez ING Lease (Polska) Sp. z o.o. z tytułu leasingu sprzętu IT oraz oprogramowania.

- Z uwagi na fakt, iż spółka nie posiada środków ani na zaspokojenie Banku ani ING Lease (Polska) Sp. z o.o., zaistniał stan niewypłacalności a co za tym idzie konieczność złożenia wniosku o ogłoszenie upadłości likwidacyjnej - wyjaśnia firma.

  • handlowiec 2015-11-16 17:01:06

    A miało być tak pięknie....niby DRUGI Unilever tak powiadał jeden oszust z pod Krakowa....

  • Pawlak 2015-11-14 14:01:52

    ooo, a taki był ładny... amerykański.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12537

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA