REKLAMA
REKLAMA

Klienci Żabki często opłacają rachunki w sklepie

Autor: pr 11 września 2015 09:42

59 proc. kobiet i 41 proc. mężczyzn robiących zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket korzysta z usługi „Drobne rachunki”. Na to, aby w sklepie opłacić swoje comiesięczne rachunki za prąd, gaz, czynsz czy telefon, decydują się przede wszystkim osoby w wieku powyżej 50 lat.

REKLAMA

- Z usługi „Drobne rachunki” najczęściej korzystają kobiety, powyżej 50-tego roku życia, które nie obsługują na co dzień komputerów, a nawet jeśli to robią, to nie wykorzystują ich do wykonywania płatności, gdyż jest to dla nich zbyt skomplikowane – mówi Małgorzata Bździak, prowadząca sklep Żabka  w Poznaniu przy ul. Sikorskiego. – Dodatkowym atutem tej usługi jest konkurencyjna opłata za obsługę transakcji, o wiele korzystniejsza, niż na poczcie.

Rachunki mogą być opłacane gotówką lub przy użyciu karty płatniczej. Rachunki do kwoty 500,00 zł objęte są opłatą w wysokości 1,89 zł. Za rachunki na kwotę 500 złotych i wyższe, prowizja wynosi 0,4 proc. wartości rachunku. Usługa jest realizowana w ścisłej współpracy z Bankiem Pekao SA. Po odebraniu przez klienta od kasjera paragonu będącego potwierdzeniem dokonania wpłaty środków pieniężnych, odpowiedzialność za transakcję przejmuje bank - tak jakby klient płacił gotówką swoje rachunki przy ladzie kasowej banku.

 

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA