REKLAMA
REKLAMA

Kolejna placówka partnerska Drogerii Jawa

Autor: dlahandlu.pl 3 marca 2016 11:36

6 lutego br. sieć Drogerie Jawa otworzyła kolejną partnerską placówkę. Nowy sklep w Staroźrebach ma łącznie 160 mkw., w tym 140 mkw. powierzchni handlowej podzielonej na kategorie.

REKLAMA

Sieć Jawa udostępniła nowemu punktowi swoje know-how oraz zaangażowała się w montaż systemu identyfikacji i pomoc przy opracowaniu najbardziej optymalnego planu powierzchni. Jawa pracuje również nad wdrożeniem w drogerii w Staroźrebach planogramów i wprowadzeniem listy asortymentowej. Wszystkie te elementy mają korzystnie wpłynąć na rozwój nowej placówki, co przełoży się pozytywnie na wyniki sprzedażowe.

Nowa drogeria charakteryzuje się wizualizacją spójną dla całej sieci. Jest również podłączona do centralnego systemu zamówień, co znacznie usprawnia procedury i komunikację.

Drogerie Jawa w tym roku planują wdrożyć projekt Perfect Store Jawa. Jest on związany z działaniami zmierzającymi do stworzenia nowoczesnej sieci zintegrowanych ze sobą sklepów i stoisk partnerskich, powiązanej wspólnym marketingiem, planogramami oraz systemem informatycznym.

Do końca 2017 roku integracja ma objąć 80 drogerii i 120 stoisk w marketach. W ten sposób powstanie 200 zintegrowanych sklepów Perfect Store Jawa, które będą w stanie realnie konkurować z nowoczesnymi sieciowymi formatami.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11549

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA