Kolejne sklepy sieci delikatesów mięsnych

Autor: dlahandlu.pl 14 maja 2010 07:28

Kolejne sklepy sieci delikatesów mięsnych

W Białymstoku przy ulicy Ordonówny 1 nastąpiło otwarcie kolejnego sklepu franczyzowego Delikatesów Mięsnych „U Rzeźnika". W tym miesiącu ruszyło również stoisko sieci w olsztyńskim Tesco (przy ul. Hanny Sawickiej 1), a pod koniec kwietnia działalność rozpoczęły punkty w Kętrzynie i Rawie Mazowieckiej. W sumie w tym roku sieć uruchomiła 18 sklepów.

Sieć delikatesów mięsnych ,,U Rzeźnika" funkcjonuje od 2005 roku. Oprócz sklepów firmowych w Białymstoku, ma ponad 100 placówek franczyzowych na terenie województw: podlaskiego, lubelskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, pomorskiego, śląskiego, warmińsko-mazurskiego, wielkopolskiego i podkarpackiego.

 

W 2009 roku spółka uruchomiła 46 punktów franczyzowych. W tym roku dołączyło ich już pięć oraz dwa sklepy firmowe. Sztandarowym produktem w ofercie jest kindziuk. Wędlina ta jest produkowana według oryginalnej receptury z najlepszych partii mięs wieprzowych. Unikalność tego wyrobu jest zastrzeżona poprzez Polski Urząd Patentowy. Producentem mięsa i wędlin oraz zarządcą sklepów jest spółka PMB S.A.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11008

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane