REKLAMA
REKLAMA

Kolejny dzień targowy w Puławach, kupcy czekają na cennik opłat

Autor: dziennikwschodni.pl 2 września 2015 11:28

Spółka „Nieruchomości Puławskie” w związku z zainteresowaniem mieszkańców rozpoczęła starania o to, żeby targowisko przy ul. Lubelskiej funkcjonowało nie tylko w środy, ale także w soboty. Kluczową decyzją będzie ustalenie nowego cennika opłat - informuje dziennikwschodni.pl.

REKLAMA

Od przeprowadzki miejskiego targowiska z ul. Składowej na Lubelską minęło prawie 10 miesięcy. Analizy wykonane przez zarządzającą nim spółkę są pozytywne. Rośnie liczba sprzedających i kupujących. Ci ostatni coraz głośniej domagają się ustanowienia kolejnego dnia targowego. Zakupy na placu po tartaku chętnie robiliby także w soboty. O zapotrzebowaniu na nowy dzień targowy wiedzą władze spółki „Nieruchomości Puławskie”, które rozpoczęły już przygotowania do rozszerzenia oferty targowiska.

Żeby handel, tak jak chcą tego mieszkańcy, ruszył także w sobotę potrzebny będzie nowy cennik opłat targowych. Władze spółki chcą, żeby opłaty w sobotę były niższe niż w środy. Szkopuł w tym, że prawo do ich ustalania ma jedynie rada miasta. A to oznacza, że targ w sobotę będzie mógł zostać otwarty nie wcześniej, niż po następnej sesji. Pod warunkiem, że do tego czasu sprawa trafi na komisje, a urzędnicy zdążą napisać odpowiedni projekt uchwały.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12742

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA