Kolporter celuje w 100 sklepów Dobry Wybór na koniec roku

Autor: Nasz Kolporter, www.dlahandlu.pl 11 maja 2012 11:27

Sieć Dobry Wybór powiększyła się w kwietniu br. o kolejne cztery nowe placówki i obecnie liczy już 36 punktów. - Liczba stu sklepów na koniec bieżącego roku jest jak najbardziej realna - potwierdza Tomasz Brzeziński z Kolportera, spółki, do której należy sieć Dobry Wybór.

Najnowsze sklepy zostały uruchomione w Słupsku przy ul. Konarskiego, Skierniewicach przy ul. Orkana oraz w Dzierżoniowie.Tempo rozwoju rośnie, bo w pierwszym kwartale br. otwarto już 10 nowych placówek.

 - Mamy dwa typy lokalizacji naszych sklepów - mówi Tomasz Brzeziński. - Pierwszy, dominujący, to osiedla mieszkaniowe, gdzie otwieramy sklepy o powierzchni od 80 do 100 metrów kwadratowych. Drugi typ, wprowadzany przez nas od niedawna, to sklepy położone niekoniecznie na osiedlach, za to w miejscach o dużym przepływie ludzi, w pobliżu biur czy przystanków autobusowych. Okazuje się, że ta druga formuła też się sprawdza. Przykładem jest sklep Dobry Wybór w Krakowie przy ul. Mogilskiej, gdzie dziennie ponad 500 klientów dokonuje zakupy.

Tomasz Brzeziński przyznaje, że potrzeba trzech miesięcy po otwarciu nowego sklepu, by określić, jakim asortymentem zainteresowani są lokalni klienci.

Kolporter jest największym dystrybutorem prasy i jednym z największych dystrybutorów towarów FMCG w naszym kraju. Oferuje kompleksową obsługę punktów handlowych i sieci sprzedaży oraz świadczy usługi logistyczne i reklamowe. Spółka zbudowała największą w Polsce, zlokalizowaną w sklepach detalicznych, sieć terminali do sprzedaży doładowań prepaid. Kolporter jest właścicielem ponad 870 saloników prasowych (w tym 83 salonów Top-Press), buduje sieć marketów spożywczych Dobry Wybór.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • RYSIO 2013-12-14 11:48:32

    500 KLIENTOW NA MOGILSKIEJ HAHAHAHA

    CHYBA NA MIESIAC BO JUZ SKLEP ULEGL LIKWIDACJI

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11170

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane