Kolporter nagrodzi najlepszych partnerów i sprzedawców

Autor: dlahandlu.pl/pr 7 lutego 2011 15:57

Partnerzy Kolportera, prowadzący saloniki prasowe, a także zatrudniani przez nich sprzedawcy będą mogli walczyć o tytuł "Najlepsi z Najlepszych".

Kolporter od kilku lat, co roku, organizuje konkurs pod nazwą Partner Miesiąca i Partner Roku. W nowym konkursie „Najlepsi z Najlepszych" zmieniły się jednak zasady. - Udało nam się pozyskać nowych sponsorów i zwiększyć budżet na nagrody - mówi Zbigniew Duda, kierownik Biura Obsługi Partnera w Departamencie Sieci Własnej Kolportera. - Dzięki temu możemy do uczestnictwa zaprosić nie tylko naszych partnerów, ale także, na czym nam szczególnie zależało, sprzedawców współpracujących z salonikami Kolportera.

Konkurs będzie trwał przez cały rok 2011. W czterech regionach, na jakie podzielona jest sieć saloników, co miesiąc, w ramach podkonkursów, będą wybierani najlepsi partnerzy, najlepsi sprzedawcy oraz najlepsi handlowcy. Na koniec roku 2011 wybrani zostaną regionalni partnerzy, sprzedawcy i handlowcy roku. Dopiero spośród nich wyłoniony zostanie Super Partner, Super Sprzedawca oraz Super Handlowiec Roku dla całej sieci.  Jedną z wielu atrakcji będzie „Wyprawa po skarb Wikingów", czyli ekskluzywny rejs do Szwecji. Zwycięzcy otrzymają także nagrody pieniężne i rzeczowe.

 


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12438

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane