REKLAMA
REKLAMA

Koniec nielegalnych targowisk w Katowicach?

Autor: Nasze Miasto Katowice 20 grudnia 2010 10:07

Prawdopodobnie skończy się problem dzikich targowisk w centrum Katowic. Nie będzie już straganów z warzywami, bateryjkami czy kapciami w najruchliwszych miejscach miasta - informuje Nasze Miasto Katowice.

REKLAMA
Dotychczas kupcy wraz ze strażnikami miejskimi bawili się w kotka i myszkę, zmieniając tylko miejsce handlu. Teraz w kwadracie pomiędzy ulicami Francuską, Roździeńskiego, Mikołowską i Aleją Górnośląską, będzie całkowity zakaz handlu obwoźnego. To pomysł miejskich radnych. Jeśli uchwała zostanie przyjęta - najpóźniej do wiosny z centrum miasta kupcy będą musieli się wyprowadzić. Jedynym miejscem, gdzie handel będzie dozwolony ma być stragan na pl. Synagogi.

Nielegalnym kupcom grozi zamknięcie interesu lub przeprowadzka poza centrum, na dzielnicowe targowiska - podaje Nasze Miasto.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA