REKLAMA
REKLAMA

Konspol otwiera patronacki sklep

Autor: www.dlahandlu.pl 17 grudnia 2015 11:54

Firma Konspol postanowiła otworzyć swój patronacki sklep w Grodzisku Mazowieckim. W ofercie placówki znajdą się nie tylko produkty marki Konspol, ale również inne produkty spożywcze. Otwarcie sklepu nastąpi 19 grudnia.

REKLAMA

Sklep patronacki Konspolu o nazwie „Kurnik” będzie sklepem mięsno-spożywczym. W jego ofercie znajdzie się mięso, wybór różnorodnych wędlin, dania gotowe i mrożonki z kurczaka. Ponadto, klienci sklepu będą mogli zakupić pieczone na miejscu kurczaki wiejskie z rożna oraz dokonywać wyboru z szerokiej oferty produktów bezglutenowych oraz LIGHT, a także tradycyjnych wyrobów wieprzowych i innych regionalnych produktów spożywczych takich jak konfitury, miody czy sery.

- Każdego dnia placówka będzie zaopatrzona także w świeże pieczywo oraz warzywa i owoce. W związku z otwarciem sklepu w okresie przedświątecznym klienci będą mieli również możliwość zamówienia delikatesowych zestawów świątecznych ze specjałami dostępnymi w placówce - podkreśla firma.

Grupa Konspol jest producentem i przetwórcą kurczaka. Grupa składa się z czterech zintegrowanych firm: Pasz Konspol; Konspol Bis; Konspol Holding oraz Trans Konspol.

 

 
 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA