Kupcy z Koszalina chcą handlować w nowej lokalizacji w widocznym miejscu

Autor: gk24.pl 29 kwietnia 2010 15:05

Handlowcy z Manhattanu obejrzeli plac, jaki zaproponowało im miasto na targowisku przy ul. Połczyńskiej. Według nich władze nie dotrzymały warunków umowy, bo proponowane miejsca nie są z przodu targowiska - podaje serwis internetowy gloskoszalina24.pl.

W lutym do dzierżawców stoisk na Manhattanie przy ul. Drzymały dotarły z ratusza wypowiedzenia umów. Miasto zamierza bowiem sprzedać teren pod zabudowę (ok. hektar), który obecnie zajmuje Manhattan. Zalecenie dla handlowców było jasne - mają zakończyć działalność przy ul. Drzymały do końca maja. W zamian zaproponowano im nowe miejsca na targowisku przy ul. Połczyńskiej (ok. 30 miejsc) albo przy ul. Władysława IV (także ok. 30 miejsc).

Stowarzyszenie kupców działających na Manhattanie rozpoczęło negocjacje z miastem. Ludzie chcieli przedłużenia pozwolenia na handel na Manhattanie do końca roku. Do tego gwarancji, że będą mogli przez cały tydzień handlować na frontowych stanowiskach na targowisku przy ul. Połczyńskiej.

- Wiceprezydent Hołub mówił nam, że ma taką władzę, że spowoduje, że nasze stoiska będą od frontu targowiska - mówili kupcy. - Chcemy handlować przy Połczyńskiej cały tydzień. Jak będziemy stać w pozostałe dni tygodnia, gdy targowisko nie działa, na szarym końcu, to kto do nas trafi? Nasz handel padnie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10964

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane