PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Kupcy zbudują galerię handlową w Kielcach

Autor: Echo Dnia 10 października 2012 12:01

Kieleccy kupcy chcą zbudować galerię handlową - pisze Echo Dnia.

Zgodnie z listem intencyjnym podpisanym przez przedstawicieli kupców i urzędników miejskich, magistrat do spółki wnieść miał działkę przy ul. Paderewskiego, natomiast kupcy mieli wybudować galerię.

Handlowcom udało się zebrać fundusze, jednak trudności z rozpoczęciem budowy wynikają ich zdaniem z braku kontaktu z nowym prezesem miejskiej spółki.

Według informacji pierwsze spotkanie prezesa z przedstawicielami spółki Wolność skupiającej kupców odbędzie się w poniedziałek. Być może to wtedy zostanie rozstrzygnięta budowa galerii.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Marta 2013-01-09 18:21:59

    Gdyby zakupy w tej galerii były tańsze niż w hipermarketach czy Supermarketach to taka galeria miałaby sens. Dawniej jezdziłam na targ po wiele zakupów. Odkąd mają ceny wyzsze niz na furmance latem pod blokiem lub drożej niz w sklepach wielkopowierrzchniowych wiele osób zrezygnowalo z zakupów na targu. Także zdziwiły mnie ceny w Makro . 90% to ceny wyższe . Dziwi mnie ,że sklepy jeszcze tam się zaopatrują . Przeciez nie sprzedadzą w takiej cenie lub bardzo mało. Taniej mam w Lidlu czy Fredze.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11493

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane