LD Holding przygotowuje strategię ukierunkowaną na franczyzę

Autor: www.dlahandlu.pl 17 grudnia 2012 09:32

LD Holding przygotowuje strategię ukierunkowaną na franczyzę

LD Holding, operator sieci handlowych pod nazwą ELDE, Siec34 i Livio, zakończy rok 2012 liczbą około 1400 sklepów. W przyszłym roku planowany jest dalszy rozwój sieci oraz umacnianie jej wizerunku, jako silnego partnera dla franczyzobiorców, producentów i dystrybutorów.

Zawirowania związane z ogłoszeniem upadłości naszego właściciela - Rabatu Service - wbrew krążącym na rynku opiniom, nie wpłynęły negatywnie na stabilność finansową LD Holding - mówi Robert Paździor, Prezes LD Holding. - Nie miało to także znaczącego wpływu na liczbę placówek w sieci, ponieważ wypowiedzenia złożyło kilkadziesiąt sklepów. Mam jednak sygnały, że niektóre zostaną wycofane, gdyż decyzja o wystąpieniu wynikała z braku pewności co do przyszłości LD Holding.

Prezes Robert Paździor podkreśla, że przyszłość LD Holding jest jednoznaczna: dalszy i systematyczny rozwój. Mają temu służyć m.in.: inwestycje w informatyzację oraz wizualizację sieci. Przewidywane jest także większe wsparcie dla franczyzobiorców.

- Dalsza konsolidacja pozwoli nam na organizowanie centralnych akcji promocyjnych, co przy tak dużej liczbie sklepów będzie miało wymierny wpływ zarówno dla franczyzobiorców, jak i konsumentów - dodaje prezes.

Na początku przyszłego roku zostanie przedstawiona strategia firmy na lata 2013/2014 rok uwzględniająca zmiany na rynku dystrybucji w Polsce. Strategia będzie zdecydowanie ukierunkowana na i dla franczyzobiorców tak aby mogli otrzymać większe wsparcie w tym trudnym dla polskiego detalu czasie.

LD Holding S.A. po konsolidacji ze spółkami, które zarządzały Siecią 34 oraz Livio jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sklepy są niezależnymi przedsiębiorstwami, które dzięki działaniu w grupie mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Sieci eLDe, Livio, Sieć 34 swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, obecnie zrzeszając ok. 1400 placówek.

Podobał się artykuł? Podziel się!

IX EUROPEJSKI KONGRES GOSPODARCZY

10-12 maja 2017 • Katowice • Międzynarodowe Centrum Kongresowe i Spodek

  • Jaca 2012-12-17 14:15:03

    "Mam jednak sygnały, że niektóre zostaną wycofane" - Robercik - ten to ma fantazję..

    A jak tam handelek w sklepach wyłudzonych przez cichą spółkę Robercika P. od prezesa holdingu - Robercika P.?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11686

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane