REKLAMA
REKLAMA

Lewiatan Bielsko Biała dostał grant na 0,5 mln zł

Autor: dlahandlu.pl 14 lipca 2010 07:36

Lewiatan Bielsko Biała dostał grant na 0,5 mln zł

Spółka Lewiatan Bielsko Biała otrzymała z PARP dofinansowanie na szkolenia pracowników w ramach programu Kapitał Ludzki. Umowa z PARP została zawarta w marcu. Przyznana kwota dofinansowania wynosi ponad 540 tys. zł.

REKLAMA

Projekt szkoleniowy został zatytułowany "Wzrost efektywności działania sieci handlowej Lewiatan Bielsko - Biała poprzez wzrost wiedzy i umiejętności pracowników placówek handlowych oraz centrali".

Lewiatan Bielsko-Biała powstała w 1999 roku jako spółka operatorska Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Aktualnie zrzesza 80 sklepów zlokalizowanych na terenie wojew ództwa śląskiego i części województwa małopolskiego. Od sierpnia 2008 roku Grupa Handlowa Emperia jest głównym akcjonariuszem Lewiatan Holding S.A., spółki zarządzającej wraz ze spółki operatorskimi ogólnopolską siecią franczyzową Lewiatan. Dodatkowo Emperia powiązana jest kapitałowo z 11 spółkami operatorskimi. Trwają rozmowy z kolejnymi spółkami zainteresowanymi pełnym dołączeniem do grupy.

  • Doris81 2010-12-23 22:00:55

    Moim zdaniem Lewiatan to słaba sieć. Mieszkam w Bielsku na osiedlu Karpackim i w moim bloku jest sklep Lewiatana. Nigdy nic w nim nie ma. Po zakupy muszę gonić do kauflanda, oddalonego o ok kilometr. Czasami w tym sklepie nie ma nawet majonezu i koncentratu pomidorowego. Nie wiem na co i za co Lewiatan dostaje te dofinansowania. Jestem bardzo zawiedziona. Nie dość, że towaru nie ma to jakość wędlin i mięsa (jak jest oczywiście) pozostawia dużo do życzenia. Odradzam.

  • Jaca 2010-07-26 10:54:45

    pozdro dla krezusów - szykuje się fajna impreza

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA