REKLAMA
REKLAMA

Małpka Express w listopadzie otworzyła siedem placówek. Wyróżnikiem sklepów mają być kąciki kawowe

Autor: www.dlahandlu.pl 27 listopada 2012 11:05

W listopadzie zostało otwartych siedem nowych sklepów pod szyldem Małpka Express. W najbliższym czasie zaplanowano otwarcie sześciu kolejnych.

REKLAMA

W pierwszej połowie miesiąca zostały otwarte nowe punkty  w pasażach handlowych Czerwona Torebka w Skarżysku - Kamiennej (ul. Konarskiego) i Wałczu (ul. 12 Lutego). W sobotę, 17 listopada, został otwarty sklep w Raciborzu  (ul. Częstochowska). W miniony weekend rozpoczęły swoją działalność kolejne placówki - w Lubaniu (ul. Zgorzelecka) i Zgorzelcu (ul. Lubańska). W tym tygodniu ruszyły sklepy w Szczecinie (ul. Wyzwolenia 86) oraz Warszawie (przy ul. Magicznej 6).

Już wkrótce zostaną otwarte sklepy w Szczecinie (przy ul. Wojska Polskiego i Wyzwolenia ), we Wrocławiu (ul. Oławska 2), Łodygowicach (przy ul. Żywieckiej), Łodzi (Zamenhofa 3A) oraz Poznaniu (ul. Szwajcarskiej 1a).

Wszystkie lokale są prowadzone przez franczyzobiorców.


Sieć zadebiutowała na polskim rynku w marcu bieżącego roku. Obecnie sklepy funkcjonują na terenie większości polskich województw m.in. w Dębicy, Bytomiu, Słupcy, Opolu, Świebodzicach, Poznaniu, Luboniu, Polkowicach, Chorzowie, Ostrowie Wielkopolskim i Kutnie.
Standardowa oferta  to asortyment spożywczo - monopolowy. Wszystkie lokale charakteryzują się nowoczesnym wystrojem wnętrz i odważną kolorystyką. Wyróżnikiem sklepów jest Strefa Małpka Cafe, czyli wyodrębniona przestrzeń lokalu, gdzie klienci mogą wypić kawę, zjeść ciepłą przekąskę, posłuchać muzyki i skorzystać z darmowego Internetu.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA