PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Marwit usprawnia procesy sprzedażowe

Autor: dlahandlu.pl 8 września 2016 10:35

Firma Marwit, producent i dystrybutor świeżych produktów, wdrożyła SYLOGIS – system informatyczny autorstwa kieleckiej spółki INFOVER. Rozwiązanie usprawnia procesy związane z dystrybucją produktów, realizacją zamówień, wpływając tym samym na wzrost sprzedaży.

Oprogramowanie pełni rolę wielofunkcyjnej platformy sprzedażowo-dystrybucyjnej. Umożliwia centralne zarządzanie realizacją zleceń terenowych. Tworząc codzienne harmonogramy, wspomaga pracę przedstawicieli handlowych. Kierowcy zaś otrzymują informację o planowanych dostawach oraz mają dostęp do wszelkich danych niezbędnych podczas wizyt u klientów. Przedstawiciele handlowi i kierowcy maja dostęp do systemu za pośrednictwem aplikacji mobilnej i strony www.
SYLOGIS wspomaga zarówno procesy logistyczne i rozliczeniowe, jak i fakturowanie, przyczyniając się do rozwoju spółki.

SYLOGIS codziennie, na podstawie danych historycznych i najświeższych informacji o sprzedaży w oparciu o wypracowane algorytmy, planuje dostawę dla każdego produktu i odbiorcy odrębnie.
Dodatkowo rozwiązanie INFOVER, poprzez użycie EDI, automatyzuje wysyłkę dokumentów do sieci. Wspomaga zarządzanie punktami sprzedaży, ich ofertą produktową, a także warunkami handlowymi i cennikami. Wspiera również szereg czynności związanych z procesami rozliczeniowo-fakturującymi.

Firma Marwit to czołowy polski producent świeżych soków, surówek, zup i innych zdrowych produktów. Lider w kategorii soków świeżych i jej prekursor.

Kielecka spółka INFOVER od 1991 roku oferuje systemy informatyczne, odpowiadające indywidualnym potrzebom przedsiębiorstw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • mzok 2017-03-24 20:27:01

    przejscie na system typu ERP mial byc dla marwitu szansa na rozwoj, niestety oprogramowanie dostarczane przez infovera jest do d..y, od ponad roku blednie nalicza ilosci i nic sie w tym temacie nie poprawia

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11053

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane