REKLAMA
REKLAMA

Mlekovita rozwija handel hurtowy online

Autor: dlahandlu.pl 24 lutego 2016 11:07

Coraz więcej producentów i dystrybutorów dostrzega potencjał sieci. Jednym z nich jest Mlekovita, która rozpoczęła współpracę z Hurtum.pl.

REKLAMA

Hurtum.pl umożliwia sprzedaż i zakupy produktów spożywczych i chemicznych przez internet. Na portalu można już kupić ponad 10 000 produktów od kilkudziesięciu dostawców, działających zarówno lokalnie, jak i dostarczających na całą Polskę. Mlekovita, sprzedaż hurtową w internecie rozpoczęła od woj. wielkopolskiego, ale jak zapewnia dyrektor sprzedaży w HURTUM - Marcin Jaskuła, w niedługim czasie obszary obsługiwane przez Mlekovitę znacznie się poszerzą.

- Zdecydowaliśmy się na współpracę z portalem www.hurtum.pl z uwagi na widoczny trend przenoszenia się sprzedaży do sieci, również w przypadku sprzedaży hurtowej. Dla klientów indywidualnych naturalnym jest, że kupują w sieci od wielu lat, teraz zauważamy, że również klienci biznesowi skłaniają się do tego kanału. Nie ma co ukrywać, że jest on po prostu szybki i wygodny. – podsumowuje Tomasz Podbielski, dyrektor handlowy Mlekovita.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA