REKLAMA
REKLAMA

"My Way" - nowa marka własna w sieci Ruch

Autor: www.dlahandlu.pl 12 kwietnia 2012 11:21

"My Way" - nowa marka własna w sieci Ruch

Ruch wprowadził do sprzedaży dwa produkty marki własnej. Jako brand MY WAY - wafelek w czekoladzie oraz napój energetyczny. Ponadto na półkach w sieci pojawiły się papierosy WRC - marka na wyłączność, zakupiona u jednego z producentów tytoniowych. Wszystkie te produkty wytwarzane są w Polsce.

REKLAMA
- Dobór produktów nowych marek sieci Ruch był przemyślany tak, aby mogły one wpisać się w kontekst dokonywania zakupów przez klientów sieci. Są to przede wszystkim zakupy robione „po drodze", często w pośpiechu, gdzie klient nie ma czasu na szukanie odpowiednich i niedrogich produktów - informuje sieć.

Oferta firmy to wafelek w czekoladzie o masie 40 g za 0,99 zł i napój energetyczny o pojemności 250 ml za 2,99 zł. Według sieci marki własne Ruch są zatem o kilkanaście procent tańsze niż dobrze rozpoznawani liderzy danej kategorii.

- Mimo krótkiego czasu sprzedaży, MY WAY spotkał się z dużym zainteresowaniem klientów. W swoich kategoriach należy do najpopularniejszych produktów i jego sprzedaż utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie - wyjaśnia firma.

Założony w 1918 roku Ruch S.A. obecnie jest jednym z największych kolporterów prasy w Polsce z blisko 40% udziałem w rynku. Dziennie obsługuje blisko 8 milionów klientów detalicznych. Prowadzi także sprzedaż hurtową oraz sprzedaż prasy w prenumeracie.  Wśród dostawców spółki znajdują się główni producenci FMCG, których produkty dystrybuujemy codziennie do bardzo szerokiej grupy odbiorców, m.in. do dużych sieci detalicznych takich jak Alma, POLOmarket, Chata Polska.

 

  • polo 2012-04-12 21:07:48

    A czy polskie produkty nie moga miec polskich nazw? Co to za Mywaj?

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4341

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA