PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Na rynku debiutuje nowa sieć sklepów convenience - Małpka Express

Autor: dlahandlu.pl 9 marca 2012 12:34

Na rynku debiutuje nowa sieć sklepów convenience - Małpka Express

W drugiej połowie marca zostaną otwarte trzy obiekty handlowe Czerwona Torebka. Powstające pasaże będą zlokalizowane w Szczecinie - Warzymicach, Bytomiu oraz Tomaszowie Mazowieckim. Wraz z otwarciem obiektu w Szczecinie - Warzymicach, na rynku zadebiutuje nowa sieć sklepów typu convenience - Małpka Express.

Małpka będzie kluczowym najemcą pasaży Czerwona Torebka. Już w marcu lokale sieci zostaną otwarte także w Bytomiu, i Tomaszowie Mazowieckim. W asortymencie Małpki Express znajdują się m.in. artykuły spożywcze, szeroki wybór alkoholi oraz prasa. Wartością dodaną dla klientów odwiedzających lokale sieci będą ciepłe przekąski oraz możliwość wypicia gorącej kawy w wyodrębnionej strefie bistro. Ponadto w Małpce Express będzie można skorzystać z usług pocztowych firmy InPost, doładować telefon komórkowy oraz opłacić rachunki.

Otwarcie Czerwonej Torebki w Szczecinie - Warzymicach (Warzymice 44, woj. zachodniopomorskie) jest zaplanowane na 17 marca. Obiekt jest złożony z 9 modułów. Jego powierzchnia użytkowa wynosi 508 mkw. Kolejne otwarcie pasażu jest zaplanowane na 24 marca. Pierwsze zakupy zrobią wtedy klienci z Bytomia w województwie śląskim (ul. Karpacka). Obiekt ten jest złożony z 8 modułów, a jego powierzchnia użytkowa wynosi 466 mkw. Czerwona Torebka w Tomaszowie Mazowieckim (ul. Konstytucji 3 Maja 9/11, woj. łódzkie), o powierzchni 418 mkw., jest złożona z 7 modułów. Zostanie otwarta w niedzielę, 25 marca.

Spółka Czerwona Torebka konsekwentnie realizuje strategię rozwoju platformy dla handlu detalicznego, która zakłada otwarcie 80 obiektów w 2012 roku. Dotychczas firma otworzyła 5 obiektów na terenie kraju. Pierwszy obiekt handlowy w ramach platformy został otwarty w lipcu w Żorach (woj. śląskie), kolejne w czwartym kwartale 2011 roku w Dębicy (woj. podkarpackie), Świebodzicach (woj. dolnośląskie), Słupsku (woj. pomorskie) i Słupcy (woj. wielkopolskie). W ciągu dziesięciu lat na terenie całego kraju firma planuje otworzyć do 2.000 obiektów handlowych. Jednokondygnacyjne obiekty złożone z powtarzalnych modułów o powierzchni 60 mkw. (które można łączyć w celu uzyskania optymalnej wielkości dla potencjalnego najemcy) będą zlokalizowane na dużych osiedlach mieszkaniowych, przy głównych szlakach komunikacyjnych oraz ważnych obszarach handlowo-usługowych. W zależności od specyfiki i potencjału danej lokalizacji wśród najemców znajdą się zarówno sieci popularnych, ogólnopolskich marek, jak również regionalni przedsiębiorcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11396

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane