PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Napoje izotoniczne i energetyczne wybierają ci sami klienci

Autor: dlahandlu.pl 28 kwietnia 2010 09:58

Kategoria napojów energetycznych od kilku lat szybko się rozwija i charakteryzuje się wzrostami sprzedaży. Dodatkowo energetyki mają przed sobą doskonałe perspektywy.

- W moim sklepie sprzedaż napojów energetycznych wzrasta na wiosnę. Myślę, że ma to związek z uprawianiem sportu. W okolicy znajdują się popularne szlaki rowerowe i trasy do biegania. Wiosną zaczęli pojawiać się po energetyki klienci ubrani na sportowo - informuje sprzedawczyni ze sklepu sieci Społem z Podkowy Leśnej.

Wraz ze wzrostem zainteresowanie napojami energetycznymi zwiększa się zapotrzebowanie na napoje izotoniczne. - Coraz większa liczba klientów rozumie różnice pomiędzy izotonikami i energetykami. Te dwie kategorie stoją na jednej półce, gdyż poszukują ich podobne grupy klientów - twierdzi sprzedawczyni.

Trzecia kategorią produktów podnoszących wydolność organizmu są preparaty mające zwalczać skutki nadużycia alkoholu. Stoją one na tej samej półce. - Te produkty sprzedajemy od niedawna. Zainteresowane są nimi przede wszystkim młode osoby. Najczęściej wybierane są tabletki do rozpuszczenia w wodzie - informuje sprzedawczyni

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11474

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 533212

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane