REKLAMA
REKLAMA

Nespresso otworzyło w Warszawie swój najmniejszy butik na świecie

Autor: dlahandlu.pl 25 kwietnia 2016 12:17

Po serii otwarć butików poza Warszawą, Nespresso znów powróciło z działaniem do stolicy. W budynku biurowym grupy Nestlé przy ul. Domaniewskiej 32 firma otworzyła niedawno swój najmniejszy lokal na świecie. To także pierwszy butik marki w południowej części Warszawy.

REKLAMA

Nowy lokal z powierzchnią 18 mkw. jest najmniejszym butikiem Nespresso świata. Mimo niedużej powierzchni, można zakupić w nim pełny asortyment kaw, wybrane modele ekspresów i akcesoriów Nespresso. Nie zabrakło też znanej z innych lokali ściany z kapsułkami, w której umieszczono 25 tysięcy kapsułek z kawą. Podobnie jak w innych butikach w mokotowskim lokalu można oddać także zużyte kapsułki do recyklingu.

W tym samym budynku powstało także Atelier Expert Nespresso – miejsce spotkań z klientami i partnerami firmy.

Nespresso to producent najwyższej jakości kawy porcjowanej oraz prekursor rozwiązań kapsułkowych i lider w swoim segmencie. Oprócz sklepu online oraz obecności u partnerów handlowych, firma posiada własne lokale, usytuowane w największych miastach – na świecie jest ich już ponad 400. Otwarty właśnie niedawno lokal na warszawskim Mokotowie jest szóstym butikiem marki w Polsce.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA