REKLAMA
REKLAMA

Nivea Polska rozdziela kanały dystrybucji i zatrudnia nowych dyrektorów sprzedaży

Autor: pr 22 grudnia 2014 12:30

Nivea Polska wzmacnia zarząd firmy i nominuje nowych dyrektorów sprzedaży. Sprzedażą w kanałach tradycyjnych zarządza Filip Mielczarek, natomiast Łukasz Szlichciński odpowiada za rozwijanie handlu nowoczesnego.

REKLAMA
Dotychczas całkowitą sprzedaż produktów Nivea nadzorował jeden dyrektor sprzedaży, jednak w odpowiedzi na dynamicznie rozwijający się rynek, firma zdecydowała się na rozłożenie tych kompetencji na dwa osobne stanowiska.

Filip Mielczarek od wielu lat związany jest z branżą kosmetyczną.  Pracował m. in. dla Henkel Polska, gdzie był odpowiedzialny m.in. za tworzenie strategii sprzedaży w kanale tradycyjnym, współpracę z dystrybutorami i sieciami polskimi. Natomiast w Unilever Polska nadzorował egzekucje w regionie zachodnim będąc odpowiedzialnym za całe portfolio firmy włączając również dział produktów spożywczych. Po prawie czterech latach powraca do Nivea Polska, gdzie rozpoczynał swoją karierę zawodową. Ostatnio pełnił rolę kierownika działu handlu tradycyjnego.

Filip Mielczarek odpowiada również za rozwój biznesu w krajach Litwa ,Łotwa, Estonia poprzez odpowiednie kreowanie strategii marketingowej oraz polityki sprzedażowej.

Łukasz Szlichciński, nowy dyrektor sprzedaży ds. handlu nowoczesnego, przez kilka ostatnich lat zarządzał sprzedażą produktów z różnych segmentów rynku, głównie w branży kosmetycznej. Pracował dla firm BIC i Henkel Polska, gdzie był odpowiedzialny za wspieranie handlu w różnych kanałach sprzedaży: hipermarkety, supermarkety, dyskonty, drogerie i convenience.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12889

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA