REKLAMA
REKLAMA

Nowe inwestycje "Społem" PSS w Busku – Zdroju

Autor: Społem, www.dlahandlu.pl 1 maja 2012 20:20

20 kwietnia br. w Busku - Zdroju odbyło się otwarcie nowo wybudowanego pawilonu przy ul. Bohaterów Warszawy 5, należącego do buskiej "Społem" Powszechnej Spółdzielni Spożywców .

REKLAMA

Dwupiętrowy budynek wyrósł w centrum miasta w rekordowym czasie 10. miesięcy. Jego elewacja nawiązuje formą i kolorystyką do budynku sklepu Lux, zlokalizowanego nieopodal, który również jest własnością "Społem" PSS w Busku - Zdroju. Nowo otwarty budynek ma powierzchnię blisko 500 m2 i kubaturę około 1.500 m3.

- W okresie realizacji tej nowej inwestycji, na przestrzeni roku 2011/2012, zarząd "Społem" PSS w Busku - Zdroju z prezesem Józefem Żurkiem na czele, dokonał również kolejnych działań, które znacznie podniosły standard i warunki pracy zakładów produkcyjnych. Wyremontowano i przystosowano dotychczasowy budynek piekarni przy ulicy Łagiewnickiej 9, w którym połączono dwa zakłady, tj. piekarnię i ciastkarnię (dotychczas mieściła się przy ul. Stawowej 26). Wymieniono pokrycie dachu, wyremontowano piece do wypieku pieczywa i ciasta, dokonano częściowego zakupu nowych maszyn i urządzeń do produkcji - informuje KZRSS Społem.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA