REKLAMA
REKLAMA

Nowe sklepy w PGZ Kupiec

Autor: dlahandlu.pl 1 kwietnia 2016 13:43

W kwietniu br. do Polskiej Grupy Zakupowej Kupiec dołączyło 8 sklepów z województwa śląskiego, małopolskiego i dolnośląskiego.

REKLAMA

W struktury grupy zakupowej wstąpiły sklepy Piotra Steskala, który posiada 5 placówek handlowych zlokalizowanych w Nowym Targu, Jabłonce, Czarnym Dunajcu i Rabce. PIEKARNIO-CUKIERNIA-DELIKATESY RYSZARD STESKAL S.J to rodzinna firma z blisko 40 letnią tradycją. Firma posiada nowoczesną piekarnio-cukiernię, która zaopatruje własne placówki jak i detalistów zewnętrznych. Nowe sklepy uruchomili także dotychczasowi uczestnicy PGZ Kupiec. Właściciele sklepów Paulinka otworzyli kolejną 11 placówkę handlową w Dankowicach. Delikatesy Piko Market powiększyły się o sklep w Jastrzębiu-Zdroju, a Beata i Piotr Bodnarczuk przyłączyli kolejny sklep, tym razem w Dzierżoniowie. 

Polska Grupa Zakupowa Kupiec liczy obecnie 165 sklepów zlokalizowanych na terenie województw: śląskiego, małopolskiego, dolnośląskiego, mazowieckiego, opolskiego i łódzkiego. Założycielami i głównymi udziałowcami PGZ KUPIEC są właściciele placówek handlowych wchodzących w jej struktury. Wszystkie sklepy należące do grupy, reprezentują wysoki standard, posiadają także wieloletnią tradycję na rynku.

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA