REKLAMA
REKLAMA

Nowy prezes Dayli Polska

Autor: www.dlahandlu.pl 22 grudnia 2015 16:27

Zarząd Kerdos Group podał, że 21 grudnia jako jedyny wspólnik spółki Dayli Polska odwołał Annę Wierzbicką z zarządu oraz ze stanowiska prezesa zarządu Dayli, powołując następnie prezesa zarządu Dayli w osobie Bartłomieja Jerzego Żebrowskiego.

REKLAMA

Ponadto, 21 grudnia 2015 roku  jako jedyny wspólnik Mega Trade Dystrybucja Sp. z o.o.  odwołał Annę Wierzbicką z zarządu oraz ze stanowiska prezesa zarządu Mega Trade, powołując następnie prezesa zarządu w osobie Bartłomieja Jerzego Żebrowskiego. Ta sama decyzja dotyczy spółki Emarket. 

Bartłomiej Jerzy Żebrowski karierę zawodową rozpoczął w 1997 r. pracą w firmie Optimus S.A., gdzie obejmował kolejno stanowiska handlowca, regionalnego przedstawiciela handlowego i kierownika produktu. W roku 2000 dołączył do ARCUS Sp. z o.o., w której w dniu 1 grudnia 2004 r. objął funkcję Dyrektora Handlowego, Członka Zarządu. Od 2 stycznia 2007 r., tj. od momentu przekształcenia ARCUS Sp. z o.o. w spółkę akcyjną, pełnił funkcję Członka Zarządu, a następnie po debiucie spółki na Giełdzie Papierów Wartościowych od 07 listopada 2007 r. do 28 lutego 2009 r. Prezesa Zarządu tej spółki. Od momentu rozstania z ww. spółką prowadzi własną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa dla podmiotów gospodarczych z kapitałem zarówno polskim, jak i zagranicznym. Przez prawie 4 lata związany był ze spółkami wchodzącymi w skład grupy zakupowej działającymi w sprzedaży detalicznej m.in. pod marką sieci Media Expert. Od 7 stycznia 2013 r. pełni funkcję członka Rady Nadzorczej Mediaexpert S.A. Od 1 marca 2013 do 24 grudnia 2013 zasiadał w Radzie Nadzorczej Software Mind S.A. (obecnie notowana na GPW Ailleron S.A.). Od 1 stycznia bieżącego roku reprezentuje na rynku polskim PTL International Ltd. spółkę należącą do międzynarodowego funduszu Hili Ventures.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12698

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA