REKLAMA
REKLAMA

NWZA LD Holding odwołuje radę nadzorczą i przywraca Roberta Paździora na stanowisko prezesa

Autor: www.dlahandlu.pl 5 listopada 2012 09:21

NWZA LD Holding odwołuje radę nadzorczą i przywraca Roberta Paździora na stanowisko prezesa

Nie cały miesiąc po niespodziewanej zmianie rady nadzorczej i zarządu LD Holding, NWZA LD Holding, odwołało radę nadzorczą i przywróciło Roberta Paździora na stanowisko prezesa. Robert Paździor nie chciał komentować zmian personalnych, powiedział tylko, że miesięczne „zawirowanie" w spółce wywołało niepotrzebne napięcia wewnętrzne, spowodowało niepewność pracowników i franczyzobiorców co do dalszych losów firmy oraz zaniepokoiło producentów i dystrybutorów współpracujących z LD Holding.

REKLAMA
Prezes podkreślił, że sytuacja finansowa jest stabilna, spółka na bieżąco realizuje zobowiązania wynikające ze świadczonych usług, wypłaca należne sklepom wynagrodzenie oraz realizuje cele budżetowe.

Robert Paździor dodał, że do końca roku zostanie przedstawiona strategia firmy na lata 2013/2014 rok uwzględniająca zmiany na rynku dystrybucji w Polsce. Strategia będzie zdecydowanie ukierunkowana na i dla franczyzobiorców tak, aby mogli otrzymać większe wsparcie w tym trudnym dla polskiego detalu czasie.

Przypomnijmy, że w październiku br. Dariusz Flisikowski, dotychczasowy dyrektor pionu franczyzy i ajencji w Bomi został prezesem zarządu eLDe Holding. Przez około miesiąc zastępował na tym stanowisku Roberta Paździora.

 

LD Holding S.A. po konsolidacji ze spółkami, które zarządzały Siecią 34 oraz Livio jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych, działających w formule franczyzowej pod marką Livio. Sklepy są niezależnymi przedsiębiorstwami, które dzięki działaniu w grupie mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Sieci eLDe, Livio, Sieć 34 swoim zasięgiem obejmują całą Polskę, obecnie zrzeszając ok. 1400 placówek.


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12554

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA