Ofensywa marketingowo-promocyjna PSH Lewiatan

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2016 09:27

20 października rozpoczęła się druga tegoroczna kampania reklamowa sieci Lewiatan w telewizji. Do 9 listopada wyemitowanych zostanie ponad 3.400 reklam, z czego duża część pojawi się na antenach największych w Polsce stacji – TVP1, TVP2, Polsat oraz TVN.

Reklamy Lewiatana będą emitowane między innymi przed takimi programami i audycjami, jak: seriale – M jak miłość, Rodzinka.pl, Barwy Szczęścia, Na ratunek, O mnie się nie martw, Pierwsza miłość; programy informacyjne – Wiadomości, Pogoda, Panorama, Sport Telegram, Dzień dobry TVN oraz przy wielu programach rozrywkowych i filmach, jak: Top Chef, Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland, Twoja twarz brzmi znajomo, itd.

W kampanii reklamowej zadebiutuje nowa wersja spotu reklamowego „Do Lewiatana jeden krok”. Emitowane będą zarówno spoty wizerunkowe sieci, jak też reklamy z produktami promocyjnymi.

20 października ruszyła także kolejna loteria dla klientów sklepów Lewiatan. Akcja „Gotuj z Lewiatanem. Poczuj smak wygranej” potrwa do 13 listopada 2016 r.

W tym czasie, każdy klient który dokona zakupu w Lewiatanie za kwotę minimum 25 złotych, w tym kupi co najmniej jeden produkt loteryjny wyróżniony w sklepach specjalnym oznaczeniem może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do wygrania w loterii „Gotuj z Lewiatanem. Poczuj smak wygranej” jest 25 ekspresów do kawy marki Saeco Incanto oraz 125 bonów na zakupy o wartości 100 zł każdy. Aby zgłosić się do loterii i wziąć udział w losowaniu nagród należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.loteria.lewiatan.pl lub wysłać sms pod nr 70908 o treści: Lewiatan.nr dowodu zakupu (koszt 0,62 zł brutto).

Lewiatan od lat wydaje cyklicznie biuletyny kulinarne, publikując przepisy w gazetkach promocyjnych czy organizując kulinarne konkursy. Teraz zaprasza klientów do uruchomionego kanału kulinarnego „Gotuję z Lewiatanem” w popularnym serwisie YouTube. Obecnie na kanale znajduje się ponad 20 przepisów na dania, które przedstawione zostały także w bezpłatnym dla klientów Lewiatana magazynie o tym samym tytule. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • olo 2016-10-24 21:23:17

    polska sieć lewiatan. Dobre. Polska to ona była do czasu kiedy kupił ją Eurocash. Teraz powinien napis brzmieć. PORTUGALSKA SIEĆ LEWIATAN

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11439

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane