PARTNER PORTALU Partner portalu: Herosi Polskiej Przedsiębiorczości

Paymax wprowadza do sprzedaży mobilne terminale

Autor: www.dlahandlu.pl 4 czerwca 2014 16:50

W czerwcu rozwiązanie mPOS stworzone przez Paymax zostanie wprowadzone do sprzedaży na polskim rynku. Oferta będzie skierowana przede wszystkim do przedsiębiorców, którzy dotychczas nie przyjmowali płatności kartą, takich jak: prowadzący małe sklepy lub działalność sezonową, kupcy na targowiskach, taksówkarze, kurierzy, usługi fachowe w domu u klienta, dostawcy i wolne zawody.

Dobiegła końca ostatnia seria testów systemu mobilnych akceptacji płatności Paymax. Finalnym sprawdzianem, poprzedzającym wprowadzenie na rynek mobilnych terminali mPOS Paymax, była procedura rynkowych prób prowadzonych w punktach sprzedaży. Mobilne terminale Paymax zrealizowały kilkaset transakcji na łączną kwotę blisko stu tysięcy złotych. Prowizja za obsługę kart uzależniona jest od obrotu, a firma nie pobiera comiesięcznego czynszu za używanie urządzenia.
Podobał się artykuł? Podziel się!
  • pay-square_pl 2014-08-28 16:01:36

    Jest w internecie pewne porównianie kosztów Paymax i PaySquare.    W PaySquare koszty są wielokrotnie niższe więc jeśli chodzi o ekonomiczną ofertę znaleźć ją można na stronie    www_pay-square.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9726

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 923188
Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane