REKLAMA
REKLAMA

PayU z zezwoleniem KNF

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 29 listopada 2012 10:07

Spółka PayU jako pierwsza w kraju uzyskała zezwolenie Komisji Nadzoru Finansowego na prowadzenie działalności w charakterze instytucji płatniczej. KNF zdecydowała jednomyślnie o wydaniu zezwolenia dla PayU SA podczas posiedzenia w dniu 27 listopada.

REKLAMA
PayU SA jako instytucja płatnicza może świadczyć usługi na terenie całego Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Wraz z otrzymaniem licencji spółka poddała swoją działalność w Polsce, jak i poza jej granicami, pod nadzór KNF.

- To znaczący moment w historii PayU. Naszą misją jest upraszczanie płatności i rozliczeń. Uzyskanie statusu instytucji płatniczej jest kolejnym krokiem, jaki wykonaliśmy zmierzając do jej realizacji. Pierwszym było otrzymanie licencji Visa i MasterCard na autoryzację i prowadzenie rozliczeń transakcji kartowych w Polsce przez Centrum Kartowe PayU. Kolejnym jest właśnie licencja instytucji płatniczej - mówi Grzegorz Brochocki, CEO Grupy PayU - Status instytucji płatniczej to dla nas powód do dumy i nowe możliwości rozwoju. Przed nami dużo pracy i nowe wyzwania. Dziękujemy wszystkim naszym Klientom i Partnerom, bez Nich PayU nie osiągnęłoby pozycji, jaką zajmuje na rynku ePayments w dniu dzisiejszym - dodaje Brochocki.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12491

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA