PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Pięć nowych sklepów Chaty Polskiej

Autor: dlahandlu.pl 7 października 2014 20:50

Od początku września Chata Polska uruchomiła 5 nowych placówek.

3 października Chata Polska otworzyła sklep na osiedlu Podzamcze, przy ulicy Senatorskiej 19B w Wałbrzychu. Jest to 165 mkw. obiekt wolnostojący w kategorii Premium dostosowany do standardów Chaty Polskiej. Do tej pory funkcjonował jako niezrzeszony.

4 października nastąpiło oficjalne otwarcie 300 mkw. sklepu przy ul. Wojska Polskiego 17 w Ustroniu Morskim. Sklep jest również w formacie VIP. 
 
Od września do sieci sklepów ogólnospożywczych Chata Polska dołączył sklep mieszczący się przy ul. Poznańskiej 19 a, w Stęszewie k/Poznania. Sklep o powierzchni sprzedaży 400 mkw., występuje w formacie VIP. Jego uroczyste otwarcie nastąpi 9 października br.

Z końcem września został otwarty 110 mkw. sklep Chaty Polskiej w Dąbiu (województwo lubuskie). Mieści się on w wolnostojący budynku, przy drodze krajowej 32 prowadzącej do Zielonej Góry. Placówka funkcjonuje w formacie Premium.

Z dniem 17 września 2014 r. Chata Polska rozpoczęła współpracę w standardzie PARTNER, ze sklepem o powierzchni 76 mkw., przy rynku głównym w Bledzewie (województwo lubuskie).

Chata Polska to sieć 195 sklepów ogólnospożywczych zbudowana w oparciu o polski kapitał, rozwijająca się od 1997 roku i obecna dziś na terenie pięciu województw. Franczyza Chaty Polskiej występuje w 4 formatach: VIP, Premium, Standard, Partner, dopasowanych do różnych potrzeb.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11458

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane