PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Piekarnie Nowakowski Gorąco Polecam chcą wejść na NewConnect

Autor: franczyzawpolsce.pl 15 kwietnia 2011 08:27

Piekarnie Nowakowski Gorąco Polecam chcą wejść na NewConnect

Sieć specjalistycznych sklepów piekarniczych Gorąco Polecam Nowakowski wprowadza nowy wystrój, nowe produkty, planuje kolejne otwarcia także poza Mazowszem oraz debiut na NewConnect - informuje franczyzawpolsce.pl

Zdecydowaliśmy się dostarczać na własny koszt wyposażenie sklepu, co wpłynęło na liczbę chętnych. Obniżenie bariery wejścia do sieci spowodowało, że więcej osób stać na otwarcie sklepu. A na tym nam bardzo zależało - chcieliśmy przyspieszyć rozwój sieci w oparciu o partnerów, którzy zaangażują się w prowadzenie placówek. Najlepsze wyniki osiągają ci franczyzobiorcy, którzy angażują się w pracę sklepu  w obsługę klienta, dbają o przestrzeganie standardów - deklaruje przedstawiciel firmy.

Gorąco Polecam Nowakowski to sieć punktów sprzedaży detalicznej, wypiekanych na miejscu produktów piekarniczych. Oprócz tradycyjnego polskiego pieczywa, w ofercie sklepów znajdują się także produkty z różnych stron świata, jak np. włoskie pieczywo typu nizza czy ciabatty, a także bogata oferta przekąsek, ciast i przygotowywane na miejscu kanapek. Firma ma 20 sklepów, z czego połowa to lokale franczyzowe. Na koniec roku ma ich być 30.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11370

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane