Piekarnie Nowakowski wdrożyły system SAP

www.portalspozywczy.pl 24 lipca 2012 11:16

Firma Hicron zakończyła wdrożenie systemu SAP Business All-in-One w firmach Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska oraz Nowakowski Sklepy Sp. z o.o.

Wdrożenie nastąpiło w dwóch jednostkach gospodarczych: Piekarni Nowakowski, skupiającej część produkcyjną działalności, oraz Nowakowski Sklepy Sp. z o.o., odpowiedzialnej za sprzedaż i zarządzanie sklepami pod marką "Gorąco Polecam Nowakowski". Zakres wdrożenia systemu obejmuje kluczowe obszary działania firmy: finanse, sprzedaż i dystrybucję, gospodarkę materiałową i magazynową, planowanie produkcji, HR.

Decyzja o inwestycji spółek w system ERP była ściśle związana z planami dynamicznego rozwoju. Zarząd szukał rozwiązania, które byłoby przygotowane do obsługi procesów charakterystycznych dla branży piekarnicznej, gwarantując jednocześnie możliwość dostosowania systemu do nowych potencjalnych wymagań spółki.

  • Warszawa 2013-12-16 21:37:16

    nie płacą należności, uwaga!!! nie zostały zapłacone mi faktury za marzec 2013. Pani zajezierska, właściciel piekarni wielokrotnie zapewniała, że faktury zapłaci. nie płaci!

  • oszukany 2013-12-12 19:46:25

    Firma zupełnie niewypłacalna. Nie regulują swoich należności.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE



BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12737

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane