REKLAMA
REKLAMA

PIH nauczy właścicieli małych sklepów jak prowadzić placówki convenience

Autor: pr 15 listopada 2013 09:52

Polska Izba Handlu organizuje szkolenie adresowane do właścicieli i kierowników sklepów. Tytuł spotkania to "Sklep convenience - przyszłość dla małych i średnich placówek handlowych". Jego celem będzie poznanie motywacji do podejmowania przez konsumentów decyzji o zakupie w sklepie typu convenience oraz przygotowanie do samodzielnego projektowania layout'u sklepu, ułożenia kategorii produktów i wystawienia produktów w obrębie kategorii.

REKLAMA

- Ekspansja sieci dyskontowych na rynkach całej Europy doprowadziła do wypracowania przez czołowe sieci zachodnio - europejskie modelu sklepu convenience. Pod tym pojęciem mieszczą się wszelkie sposoby wpływania na zachowania konsumentów. Począwszy od wizualizacji zewnętrznej, w celu zachęcenia klienta do odwiedzenia placówki, poprzez wystrój i wyposażenie wnętrza sklepu, aby stworzyć przyjemną atmosferę dla prowadzenia długich zakupów. Kończąc na doborze i optymalizacji asortymentu oraz ustawieniu towarów na półce sklepowej, aby w oczach kupujących podnieść rzeczywistą wartość usługi - w ten sposób organizacja przedstawia tematykę spotkania.

Najbliższe szkolenie odbędzie się w dniach 21-22 listopada w hotelu Austeria w Ciechocinku.

Następne szkolenia odbędą się: 28-29.11.13 - Hotel ORLE, ul. Lazurowa 8, Gdańsk; 5-6.12.13 - Hotel ACCADEMIA, al. 3 Maja 13, Ostrowiec Świętokrzyski.

 

 

 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA