PARTNER PORTALU partner portalu - www.frigologistics.pl

Plany modernizacji wolbromskiego targowiska

Autor: Dziennik Polski 21 lipca 2011 10:38

Jest szansa, że w przyszłym roku rozciągające się na przeszło 4 hektarach wolbromskie targowisko, największe w powiecie i jedno z największych w Małopolsce, zmieni swoje oblicze - podał Dziennik Polski.

Ostatnio w wolbromskim magistracie odbyło się spotkanie, podczas którego ustalono założenia do projektu modernizacji targowiska. Projekt ma być gotowy do końca września.

- Na pewno będziemy chcieli utwardzić cały plac targowy i wykonać tam asfaltową nawierzchnię. (...) Chcemy dokończyć ogrodzenie targowiska i uzupełnić oświetlenie uliczne oraz nagłośnienie. Wzdłuż drogi prowadzącej przez targowisko chcemy wybudować ciąg szeregowych, zadaszonych kramów, gdzie handel warzywami i owocami mógłby się odbywać przez cały tydzień. Planujemy założenie systemu monitoringu wizyjnego i nowoczesnego sprzętu ppoż., wzdłuż dróg pożarowych biegnących przez targowisko.(...) Będziemy występowali o milion złotych, a wtedy nasz wkład własny wyniesie, około 250 tys. zł - wylicza w rozmowie z Dziennikiem Polskim Zdzisław Skoczyń, dyrektor wolbromskiego Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, który administruje targowiskiem.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11364

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane