PMB nie istnieje, a logo firmy dalej można znaleźć w sklepach

Autor: Gazeta Wyborcza 8 maja 2013 12:14

Zakłady PMB są w stanie upadłości likwidacyjnej, na ich terenie działa już nowa spółka PMB Dystrybucja. Jednak w sklepach nadal pojawiają się choćby kindziuki oznaczone znanym logotypem - podaje gazeta.pl Białystok.

Klienci zastanawiają się, jak to możliwe, że oficjalnie PMB SA już niczego nie produkuje, a w sklepach wciąż można kupić towar sygnowany znakiem markowym znanym od dziesięcioleci. Gazeta Wyborcza sprawdziła  kilka sklepów pod szyldem Delikatesy Mięsne "U Rzeźnika". I faktycznie - wciąż można zobaczyć tu w lodówkach artykuły z metkami PMB obok nowych - z logo PMB DystrybucjaPowiatowy Inspektorat Weterynarii w Białymstoku zaznacza, że w obrocie może być jedynie asortyment wyprodukowany przed 15 marca.

W poniedziałek nastąpiło też oficjalne ogłoszenie terminu licytacji na część majątku należącego do tej spółki, ale bez białostockiego zakładu. Ustny przetarg nieograniczony ma się odbyć 22 maja.


 

  • b. prac sieci spec. HACCP 2013-05-09 02:45:13

    Witam, żadna nowość z tym logo PMB, w Poznaniu od lat nie ma P.Z.M. a logo tych zakładów mięsnych można spotkać w małych osiedlowych sklepach jak i w dużych marketach np. Selgrosie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 11340

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane