REKLAMA
REKLAMA

Pod koniec marca ruszy targowisko przy przejściu granicznym w Budomierzu

Autor: elubaczow.com 17 marca 2016 10:55

Przedsiębiorcy, rolnicy i handlowcy już wkrótce będą mogli sprzedawać swoje produkty na przygotowanym przez gminę Lubaczów targowisku. W pełni wyposażony obiekt powstał w Krowicy Hołodowskiej, tuż przy przejściu granicznym w Budomierzu - podaje serwis elubaczow.com.

REKLAMA

Projekt nastawiony jest na wymianę handlową pomiędzy podmiotami z terenu pogranicza polsko-ukraińskiego. Na targowisku znajdują się nie tylko obiekty handlowe, ale również miejsca parkingowe. Mieszkańcy z Ukrainy zajmujący się na co dzień handlem będą mogli tam zostawiać swoje samochody, nie stwarzając zagrożenia uczestnikom ruchu na drodze prowadzącej do przejścia granicznego oraz w samych miejscowości Budomierz i Krowica Hołodowska. Przez cały tydzień na targowisku będzie funkcjonować również mała gastronomia serwująca kuchnię typu fast food wzbogacona, dzięki współpracy z Centrum Integracji Społecznej w Dąbrowie, o dania kuchni tradycyjnej.

Rozpoczęcie działalności targowiska zaplanowano na 31 marca br., a administratorem obiektu w imieniu gminy Lubaczów będzie Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Złote Runo”. Gmina liczy, że targowisko będzie się rozwijać, skupiać coraz większą ilość przedsiębiorców, co wpłynie na utworzenie kolejnych miejsc pracy. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4835

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA