REKLAMA
REKLAMA

Ponad połowa Delikatesów Centrum we franczyzie jest zakładana od zera

Autor: franchising.pl 14 kwietnia 2015 10:15

Naszym najbardziej zintegrowanym modelem franczyzowym są Delikatesy Centrum. W ramach tej sieci ponad połowa sklepów jest zakładana przez ich właścicieli od zera. Dzieje się tak, ponieważ na rynku nie ma już tak wielu sklepów, które spełniałyby wymagania tej sieci, w szczególności jeśli chodzi o południe Polski - mówi w rozmowie z portalem franchising.pl Pedro Martinho z Grupy Eurocash.

REKLAMA

Wśród innych naszych sieci franczyzowych, większość nowych sklepów ciągle pojawia się jako zmiana franczyzy lub dołączenie do nas sklepów do tej pory niezrzeszonych w żadnej innej sieci - dodaje.

Jak zaznacza Pedro Martinho, grupa ma sklepy, których obroty po przystąpieniu do sieci rosną o 20 proc., jak również takie, które rosną o 1 000 proc.

  • były FR 2015-04-16 15:04:53

    szkoda że nie podaje ilu ludzi staje się niewolnikami Eurocashu robiąc im obroty, gdzie już niewiele zostaje właścicielowi sklepu a jedynie hurtownikowi, właścicielowi sieci.... nie mówiąc o opłatach franczyzowych i obiecywanych gruszkach na wierzbie za to tak obwarowanych warunkami, że ponad połowa fr. ich nie jest w stanie spełnić...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
REKLAMA