REKLAMA
REKLAMA

Poradnik: Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie POS

Autor: pr/dlahandlu.pl 23 lutego 2016 11:07

Coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na wdrożenie systemów POS do zarządzania sprzedażą, obsługą magazynową czy do raportowania. - Statystyki pokazują, że systemy POS, pozwalają na zwiększenie zysku nawet o 15 proc., dzięki redukcji aż o 85 proc. strat wynikających z błędów personelu – komentuje Jarosław Kluszczyński z firmy Posbox.

REKLAMA

Wśród korzyści płynących z wdrożenia profesjonalnego rozwiązania IT do obsługi sprzedaży w firmie  wymienia się poprawę przepływu informacji między personelem, klientami i właścicielami / kadrą zarządzającą, a także możliwości analizy sprzedaży. Możliwość szybkiego wprowadzania danych do systemów POS, pozwala na znaczne usprawnienie pracy, np. poprzez czytniki kodów kreskowych.

Przymierzając się do zakupu odpowiedniego oprogramowania, najważniejsze jest, aby wybrać systemy IT, które swoimi funkcjonalnościami pomogą zapanować i przyśpieszą różne procesy w firmie. Szukając odpowiedniego oprogramowanie POS należy wybrać tak, aby jego funkcjonalności zostały w pełni wykorzystane oraz dostosowane do potrzeb danego biznesu. Dlatego, jeśli prowadzimy firmę, która wymaga od pracowników częstego logowania się do systemu, np. obsługujących gości w restauracjach, warto wybrać rozwiązanie, w którym każdy pracownik otrzymuje indywidualną kartę magnetyczną bądź pin, za pomocą którego loguję się do systemu. Możemy w ten sposób śledzić nie tylko efektywność, ale i czas ich pracy. 

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA