Pracujący w handlu najgorzej oceniani przez przedsiębiorców

www.portalspozywczy.pl 10 maja 2012 15:05

Baza referencji Wilczybilet.pl opublikowała statystyki zebranych do tej pory wśród przedsiębiorców opinii na temat osób zatrudnionych w ich firmach. Jak wykazuje serwis, spośród niemal 60 tysięcy ocen pracowników największy odsetek negatywnych referencji mają przedstawiciele branży handlowej.

Wilczybilet.pl zgromadził do tej pory w swojej bazie referencji około 60 tysięcy opinii, które opublikowało w nim ponad 13,5 tysiąca przedsiębiorstw. Spośród wszystkich ocen negatywnych, których jest 591 aż 274 dotyczy osób zatrudnionych w firmach zajmujących się handlem. Cała ta grupa liczy 9426 osób, a więc 2,9 proc. jej przedstawicieli zasłużyła sobie na wilczy bilet. Drugie miejsce w niechlubnym rankingu zajmują pracownicy związani z branżą gastronomiczną.

- Analiza pokazuje, że duża ilość negatywnych referencji w branżach takich jak handel czy usługi gastronomiczne wynika z faktu, że wiele osób znajduje w nich zatrudnienie okresowo, bez zamiaru dłuższego związania się pracodawcą. W negatywny sposób wpływa to na motywację do pracy i mało rzetelne podejście do wykonywanych zadań - mówi Sebastian Bazylak, PR manager Wilczybilet.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10724

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane