REKLAMA
REKLAMA

Prezes PSS Kielce: zależy nam by handlowiec wiedział co sprzedaje

Autor: dlahandlu.pl 9 marca 2011 07:29

Prezes PSS Kielce: zależy nam by handlowiec wiedział co sprzedaje

Pracownicy Społem PSS Kielce aktywnie biorą udział w szkoleniach organizowanych przez Spółdzielnię. - Prowadzimy szkolenia z obsługi klienta, ale także szkolenia towaroznawcze - wyjaśnia Helena Gontarz, prezes kieleckiej Społem.

REKLAMA

- Psychologia w handlu jest bardzo ważna, a jakość obsługi kluczowa w procesie sprzedaży. Zależy nam jednak również na tym, aby handlowiec wiedział, co sprzedaje i mógł nawiązać dialog z klientem. To specyfika naszych sklepów. Dlatego organizujemy szkolenia towaroznawcze w zakładach produkcyjnych i pomagamy sprzedawcom zdobyć tę wiedzę - dodaje nasza rozmówczyni.

PSS Kielce jest prywatną własnością około 1400 członków. W województwie świętokrzyskim jest największą polską firma handlową, zatrudniającą ponad 700 pracowników i osiągającą przychody rzędu 130-140 mln zł.

Spółdzielnia prowadzi blisko 40 sklepów o łącznej powierzchni ponad 11 tys. mkw. Sklepy oferują przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także chemię gospodarczą, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12556

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA