REKLAMA
REKLAMA

Prezes Społem Białystok o strategii spółdzielni

Autor: Kurier Poranny 6 grudnia 2013 09:54

Zdaniem Mieczysława Dąbrowskiego, prezesa "Społem" PSS w Białymstoku, w obliczu agresywnej ekspansji dyskontów trzeba mieć świadomość, że każda wojna wyniszcza i pójście na wojnę cenową czy lokalizacyjną może się źle skończyć dla wszystkich. - Postawiliśmy na jakość obsługi, na szkolenie ludzi, na to że nasze sklepy mają być przyjazne dla klienta. Mocno negocjujemy, aby klient otrzymał towar w możliwie najniższej cenie. Dziś nasze sklepy przestały być postrzegane jako sklepy drogie - mówi Mieczysław Dąbrowski w wywiadzie dla "Kuriera Porannego".

REKLAMA

Zapytany co szczególnie przeszkadza spółdzielni w prowadzeniu biznesu odpowiada, że największym problemem jest pozyskanie działek na nowe lokalizacje sklepów. - Jeśli już tereny są to w astronomicznych cenach. Także wydawanie pozwoleń na budowę, to jest to chora sprawa - jest bardzo ciężka współpraca z urzędnikami - mówi w "Kurierze Porannym".

  • Marta 2013-12-10 14:57:20

    Sklepy Społem w Białymstoku są OK,ale nie posiadają w sprzedaży produktów marki własnej,a w innych miastach już takie produkty kupowałam.Jest oczekiwanie,że to się zmieni.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12365

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA