Przedstawiciel PSD: Istniało ryzyko, że znak "Znajomy Sklep" trafi w niepowołane ręce

Autor: www.dlahandlu.pl 17 listopada 2011 11:09

Przedstawiciel PSD: Istniało ryzyko, że znak "Znajomy Sklep" trafi w niepowołane ręce

Zakup przez PSD prawa własności do znaku „Znajomy Sklep" to dobry krok. Istniało ryzyko, że znak trafi w niepowołane ręce - ani KZRSS, ani spółdzielnie posiadające placówki tej sieci nie były zainteresowane jego zakupem od syndyka. Gdyby znak kupił przypadkowy inwestor, nie miał by zapewne skrupułów, żeby go wykorzystać do własnych celów - mówi Wojciech Gach, przewodniczący Rady Prezesów Partnerskiego Serwisu Detalicznego.

- W PSD wszelkie decyzje odnośnie ewentualnego wykorzystania tego znaku w przyszłości na pewno będą zapadać w porozumieniu ze spółdzielniami - zaznacza Wojciech Gach.

Pytany czy czy czeka nas kolejna fala kryzysu i jakie mogą być jego konsekwencje dla spożywczych sieci handlowych Wojciech Gach odpowiada: Na pewno odczujemy ostrożność konsumentów w kwestii zakupów, niezależnie od tego czy będzie ona spowodowana rzeczywistym spowolnieniem gospodarczym, czy tylko jego groźbą. Już same zapowiedzi kryzysu zachęcają wiele osób do ostrożniejszego przyglądania się wydatkom. Jesteśmy na to przygotowani, mamy świetne lokalizacje, poprawiamy wyniki. W takim czasie bardzo ważne jest wspólne działanie, np. w takiej grupie jak PSD i współpraca z silnym partnerem, takim jak Tradis.


WYBRANE DLA CIEBIEBĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12313

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane