REKLAMA
REKLAMA

Przychody Społem Szczecin wzrosły o około 15 proc.

Autor: dlahandlu.pl 26 maja 2010 10:20

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie znalazła się na 9 miejscu rankingu Diamenty Forbesa w kategorii przychodów od 50 do 250 mln zł rocznie. Na liście znalazły się firmy, których przeciętny roczny wzrost wartości to co najmniej 15 proc.

REKLAMA

Przedstawiciele sieci nie ujawniają wartości jej przychodów. Zapytani o to, jakie czynniki miały największy wpływ na wyniki sklepów, odpowiadają, że ich przewagą nad konkurencją jest wysoki poziom obsługi klienta. To sprawia, ze kupujący chętnie odwiedzają punkty Społem.

Zdaniem Olgierda Rodziewicza-Bielewicza, eksperta Catman Polska, obsługa klienta to jeden z podstawowych wyznaczników preferencji wyboru sklepu. - Kiedy proces ten jest przeprowadzany właściwie, gwarantuje danej placówce większą liczbę klientów i większy zysk - przekonuje Rodziewicz-Bielewicz.

Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Szczecinie prowadzi 65 sklepów spożywczych i przemysłowych, dzierżawi innym podmiotom 10 sklepów, a 3 placówki pracują na zasadzie franczyzy. Powierzchnia handlowa sklepów sieci to blisko 25 000 mkw.

 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12538

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA