REKLAMA
REKLAMA

PSD będzie otwierać sklepy w nowym koncepcie

Autor: www.dlahandlu.pl 3 stycznia 2012 10:46

PSD będzie otwierać sklepy w nowym koncepcie

Jak już informowaliśmy, Emperia i Eurocash doszły do porozumienia i zawarły ugodę w kwestii połączenia Tradisu z Grupą Eurocash. Partnerski Serwis Detaliczny i sieć Gama będą się rozwijać zgodnie z dotychczasowymi planami i obraną strategią. Rok 2012 to czas wzmożonej dynamiki w powstawaniu nowych sklepów pod szyldem Gama - Tradycyjnie dobry wybór, ale również uruchomienie projektu małych formatów pod roboczą nazwą mini Gama.

REKLAMA

- Grupa Eurocash będzie wsparciem dla biznesów swoich partnerów w zakresie logistyki, oferty handlowej, marek własnych, promocji, dostępu do wiedzy i do narzędzi IT. Natomiast Partnerski Serwis Detaliczny będzie kontynuował swoją misję wspierania Spółdzielni z zachowaniem partnerskiego podejścia, szacunku do tradycji oraz aktywnie zabiegał o przystępowanie do PSD kolejnych spółdzielni - informuje PSD.

Na rynku polskim powstał największy dotychczas dystrybutor hurtowy produktów FMCG z udziałem w rynku ponad 17 % i drugi co do wielkości dystrybutor żywności po sieci Biedronka. 


WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA