REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Partner portalu: City Board Partner portalu: Frigo Logistics
REKLAMA

PSS Kielce: konkurujemy produktami świeżymi wysokiej jakości

Autor: dlahandlu.pl 23 lutego 2011 12:43

Helena Gontarz, prezes Społem PSS Kielce uważa, że tradycyjne sklepy nie mogą konkurować z marketami na poziomie ceny. - Naszym sposobem na przyciągnięcie klientów jest szeroka oferta produktów świeżych wysokiej jakości. To skuteczna strategia - mówi w rozmowie z portalem dlahandlu.

REKLAMA

- Duże markety coraz częściej wydzierżawiają stoiska z produktami świeżymi. Faktem jest, że o takie produkty trzeba szczególnie dbać - inwestować w urządzenia chłodnicze, odpowiednio przechowywać, nie kupować ich zbyt wiele, bo szybko się popsują. Nasze działy są częściowo zaopatrywane w wyroby produkowane przez Spółdzielnię. Można je kupić tylko u nas i widać, że klienci to sobie cenią - dodaje Helena Gontarz.

PSS Kielce jest prywatną własnością około 1400 członków. W województwie świętokrzyskim jest największą polską firma handlową, zatrudniającą ponad 700 pracowników i osiągającą przychody rzędu 130-140 mln zł.

Spółdzielnia prowadzi blisko 40 sklepów o łącznej powierzchni ponad 11 tys. mkw. Sklepy oferują przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także chemię gospodarczą, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego.
 
WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA
  • Max

    4,65

  • Śr

    3,31

  • Min

    2,47

» Produkty » Sklepy » Regiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 15717

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 1224905

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 664

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA