REKLAMA
REKLAMA

PSS Kielce w marcu rozpocznie budowę nowego supermarketu

Autor: dlahandlu.pl 11 lutego 2011 08:06

PSS Kielce w marcu rozpocznie budowę nowego supermarketu

Jak dowiedział się portal dlahandlu.pl, już w marcu Społem PSS Kielce rozpocznie budowę nowego obiektu. - Będzie to supermarket o powierzchni 1200 mkw. - mówi w rozmowie z nami Helena Gontarz, prezes kieleckiej Spółdzielni.

REKLAMA
- Sklep powstanie w dzielnicy Ślichowice. To bardzo dobra lokalizacja, gdyż poza sklepem E.Leclerc nie ma tam większych sklepów spożywczych. Zakończenie budowy planujemy na październik br., w listopadzie sklep powinien być już czynny dla klientów - mówi Helena Gonatrz.

PSS Kielce
inwestuje również w gastronomię. - W centrum miasta rozpoczęła się już budowa dużej restauracji i baru. Ruszy przed końcem roku. W sprzedaży znajdą się wyroby garmażeryjne naszej produkcji - dodaje prezes Spółdzielni w Kielcach.

PSS Kielce jest prywatną własnością około 1400 członków. W województwie świętokrzyskim jest największą polską firma handlową, zatrudniającą ponad 700 pracowników i osiągającą przychody rzędu 130-140 mln zł.
Spółdzielnia prowadzi blisko 40 sklepów o łącznej powierzchni ponad 11 tys. mkw. Sklepy oferują przede wszystkim artykuły spożywcze, ale także chemię gospodarczą, kosmetyki i artykuły gospodarstwa domowego.
  • Marta 2011-02-11 21:34:57

    Niestety , mieszkam blisko i omijam ten sklep Społem , bo za drogo.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


REKLAMA
REKLAMA

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

REKLAMA

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 12720

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 663

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA